Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wysyłka

Wysyłki realizujemy firmami DPD i Paczkomaty Inpost.

Pocztą Polską realizujemy też część zamówień zagranicznych (poza Unię Europejską) .
Koszt dostawy na terenie Polski uzależniony jest od wyboru formy przesyłki : DPD za pobraniem 21 PLN, Wpłata na konto od 16 PLN, Paczkomaty Inpost od 16 PLN
Dokładne koszty wysyłki można wybrać podczas składania zamówienia.

Jak przygotowujemy przesyłkę ?

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie, produkty najpierw są kompletowane w magazynie, po czym pakowane i przekazywane pracownikowi firmy kurierskiej.
Po opuszczeniu sortowni włączona zostaje możliwość śledzenia przesyłki w panelu klienta, dzięki temu możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się twoja paczka.

Zamówienia realizowane są w przeciągu 24 godzin.

Realizujemy wysyłki na cały świat, dokładna cena wysyłki do Twojego kraju kalkulowana jest automatycznie przez system naszego sklepu na etapie składania zamówienia.

Czas dostarczenia przesyłki.

Dostawa zamówienia trwa na terenie Polski: DPD: 24h, Paczkomaty Inpost około 2 dni. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.
Kurierzy dostarczają przesyłki w godz. 8-17 (od poniedziałku do piątku).

Niedostarczona paczka

Jeśli paczka nie dotarła, ponieważ kurier w chwili jej dostarczenia Cię nie zastał, nie oznacza to jeszcze, że została ona odesłana z powrotem do naszego sklepu. Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd zostaje odesłana do nas.

pixel