Przygotowanie i wysyłka

Jak przygotowujemy przesyłkę ?
Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie, produkty najpierw są kompletowane w magazynie, po czym pakowane i  przekazywane pracownikowi firmy kurierskiej.
Po opuszczeniu sortowni włączona zostaje możliwość śledzenia przesyłki, dzięki temu możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się twoja paczka, otrzymają państwo od nas e-mail z linkiem do strony kurierskiej. Funkcja ta działa po 24 godzinach od momentu nadania przesyłki.

Czas dostarczenia przesyłki
Dostawa zamówienia trwa od 2 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy na naszym koncie, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Po opuszczeniu magazynu dostawa zajmuje od 1 do 3 dni roboczych. Kurierzy dostarczają przesyłki  w godz. 8-17 (od poniedziałku do piątku). Wysyłka realizowana jest w dwa razy w tygodniu Poniedziałek / Środę

Niedostarczona paczka
Jeśli paczka nie dotarła, ponieważ kurier w chwili jej dostarczenia Cię nie zastał, nie oznacza to jeszcze, że została ona odesłana z powrotem do naszego sklepu. Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd zostaje odesłana do nas.

Koszty wysyłki
Szczegóły dotyczące kosztów wysyłki można sprawdzić w zakładce ("Dostawa") korzystając z kalkulatora kosztów dostawy.

Back to Top