Przetwarzanie danych osobowych

Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

Administratorem Panstwa danych osobowych jest firma Milka Kamila Musiał z siedzibą w 42-215 Częstochowa, ul. Kisielewskiego 62; e-mail: sklep@aggr.pl tel: +48 34 310 30 97. Dostęp do danych osobowych wprowadzaonych na stronie ma firma HOSTERSI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Rybniku przy ul. PCK 26A któa zajmuje się zabezpieczaniem oraz ochroną serwerów dla Dobermans Aggresive. 

1. Dane osobowe podawane przy rejestracji

  • Gromadzimy, przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane, które udostepniasz nam w ramach zakupów na Stronie, w celu umożliwienia Ci korzystanie z naszych usług. Jesteśmy upoważnieni do gromadzenia nastepujących danych: imię i nazwisko, płeć, data urodzenia, adres e-mailowy, adres pocztowy, adres dostawy (jeśli się różni), numer telefonu, numer telefonu komórkowego, numer faksu, szczegóły dotyczące płatności, opcjonalnie nazwa i NIP firmy. Dane te są niezbędne do skompletowania oraz wysłania złożonego na naszym sklepie zamówienia, kontaktu z klientem w razie problemów występujących podczas realizowania zamówienia, rozwiązywaniu roszczeń, wymian, zwrotów lub reklamacji dokonywanych dla klientów. Możesz zmienić lub usunąć swoje dane korzystając z Panelu Klienta lub kontaktując się z pracownikami sklepu Dobermans Aggressive.
  • Dane osobowe służą nam także do analizowania tendencji zakupowych. Dzięki statystyce możemy dowiedzieć się jakie produkty cieszą się zainteresowaniem w oparciu o wiek lub miejsce zamieszkania klientów.
  • Aby wysyłać zamówienia udostępniamy nastęujące dane: Imię i nazwisko, adres pocztowy lub adres dostawy (jeśli się różni) numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego, opcjonalnie nazwa firmy jeśli została podana. Firmy któe korzystają z podanych przez nas danych to DPD Polska Sp. z o.o. oraz Poczta Polska Spółka Akcyjna, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa.

2. Dane osobowe podawane podczas wypełniania formularza kontaktowego

  • Formularz kontaktowy służy do kontaktu z pracownikami firmy. Jest on dostępny zarówno dla użytkowników posiadających konto jak i dla niezarajestrowanych. Podczas wypełniania formularza kontaktowego gromadzimy następujące dane: adres e-mail, imię i nazwisko, opcjonalnie dane firmy, telefon lub telefon kontaktowy. Dane te są nam potrzebne do skontaktowania się z klientem i udzielenia odpowiedzi na pytania poruszone w formularzu. 

3. Newsletter

  • Marka Dobermans Aggressive używa newslettera do kontaktu ze swoimi klientami. Podany podczas rejestracji adres e-mail jest udostępniony dobrowolnie, tylko takie adresy mailowe podane w odpowiednim miejscu zstają zapisane do listy sybskrybentów. Nie wykorzystujemy marketingowo adresów mailowych podawanych podczas rejestracji lub z formularza zamówienia. Adresy mailowe są przechowywane przez system firmy Newsletter2Go GmbH, Marie-Elisabeth-Lüders-Str. 1, 10625 Berlin, Germany.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych. Każdy z udostępniających nam dane osobowe ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Back to Top