O Firmie

Historia naszej firmy sięga 2002roku. Kilkunastoletnie doświadczenie w handlu, produkcji i usługach pozwala prowadzić nam przedsiębiorstwo dynamiczne, stale rozwijające się i dążące do zaspakajania oczekiwań i potrzeb klientów.

Jesteśmy właścicielem marki odzieżowej Doberman's Aggressive i zarazem głównym jej przedstawicielem oraz dystrybutorem na rynku europejskim. Posiadamy partnerów na całym świecie, m.in. w USA, Rosji, Niemczech, na Węgrzech, czy Słowacji.

Naszym klientom stale dostarczamy produkty o niepowtarzalnym, zdecydowanym wzornictwie. Współpracujemy z najlepszymi grafikami, którzy dbają o niebanalny design odzieży męskiej i damskiej sygnowanej znakiem Doberman's Aggressive. Mocna, zdecydowana stylistyka sprawia, że oferowana odzież znajduje uznanie wśród różnych popkultur i grup społecznych. Popularna jest jako odzież motocyklowa czy odzież sportowa. W naszym asortymencie znajdują się T-shirty, koszulki Polo, koszulki bez rękawów, longsleevy, bluzy, także bluzy z kapturem, kurtki, spodnie i spodenki, kurtki zimowe czy akcesoria (czapki, czapki z daszkiem, paski). Stale rozwijamy asortyment oferując nowe wzory i kolekcje.

Największą wartością są dla nas relacje z klientami. Dbamy o sprzedaż produktów wysokiej jakości oraz profesjonalną obsługę okołosprzedażową. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy nowe opcje wysyłki i płatności.

Wysoką jakość obsługi oferujemy dzięki zgranemu zespołowi pracowników posiadających doświadczenie, kreatywność i odwagę sięgania po nowe rozwiązania i pomysły. Nasze ambicje pozwalają tworzyć firmę dynamiczną o potencjale stałego wzrostu.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną odzieżą Doberman's Aggressive.

Właścicielem sklepu jest firma „MILKA”

ul. Kisielewskiego 62, 42-215 Częstochowa

NIP: 9491953256

Wszelkie znaki towarowe wykorzystywane przez markę Doberman's Aggressive zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego RP i podlegają ochronie prawnej na podstawie art 153 ustęp 1 Prawa ochronne na znaki towarowe ustawy 30 czerwca 2000 r Prawo własności przemysłowej (Dz.U. nr 119.2003 pozycja 117).
Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo.

Back to Top