Szeroka oferta ubrań przeznaczona jest dla mężczyzn o zdecydowanej osobowości, pragnących podkreślić swój charakter i odważny sposób bycia. Odzież męska Doberman’s Aggressive zaprojektowana została z myślą o osobach ceniących oryginalne wzornictwo i stawiających na komfort. Wygodne koszulki z krótkim i długim rękawem oraz T-shirty z charakterystycznymi napisami sprawdzą się razem ze spodniami MORO, w stylu wojskowym typu bojówki, oraz ze sportowymi spodniami dresowymi i jeansami. W ofercie proponujemy także krótkie bojówki, zaopatrzone w zewnętrzne i wewnętrzne kieszenie doskonałe na porę letnią.

Doberman’s Aggressive oferuje bluzy dedykowane aktywnym mężczyznom, niekrępujące ruchów, w atrakcyjnych wzorach. W ofercie sklepu klienci odnajdą bluzy z kapturami na każdą porę roku. Dostępne są również wzory klasyczne, z zamkiem lub wkładane przez głowę. Komfortowe uczucie ciepła zapewnią swetry z kapturami, ze wzmacniającymi łatami i wykończeniem. Kurtki zimowe, w stylu wojskowym, ze stylowymi naszywkami i haftami sprawdzą się w również jako odzież motocyklowa.

Odzież męska Doberman’s Aggressive to zarówno doskonały design, jak i jakość wykonania. Wszystkie bluzy i koszulki uszyte są z 200g bawełny w wysokim gatunku, dzięki czemu ubrania dobrze się noszą i zachowują fason także po wielu praniach. Najnowsze modele odzieży męskiej można także znaleźć w dziale NOWOŚCI.

Back to Top