Odzież marki Doberman’s Aggressive inspiruje modę kobiecą ciekawym wzornictwem i wojskowym sznytem. Po nasze ubrania sięgają panie, które pragną zaznaczyć swoje zdecydowane podejście do życia, ceniące niezależność i poczucie wolności.

Wygodne koszulki Polo w intensywnych, przyciągających uwagę kolorach: czarnym, białym i moro, podkreślają mocny charakter użytkowniczki stawiającej na wygodę i zdecydowany design. W ofercie znajdują się także T-shirty oraz oryginalne bluzy. Koszulki doskonale sprawdzą się w czasie aktywności sportowej, jak i w stylizacji casualowej. W połączeniu z jeansami lub spodniami typu bojówki, stworzą ciekawą i modną kreację. Krój koszulki damskiej, zapinanej pod szyją na trzy guziczki, z kołnierzykiem i ściągaczami przy krótkich rękawkach, dodaje młodzieńczego wyglądu. Ubrania wykonano z 200g bawełny, co zapewnia wysoką trwałość oraz komfort noszenia. Uzupełnieniem stylizacji mogą stać się bluzy zapewniające wygodę i atrakcyjny wygląd.

Odzież damska Doberman’s Aggressive znajdzie uznanie wśród kobiet preferujących motocyklowy styl oraz przedstawicielek różnych subkultur. Najnowsze modele dostępne są także w dziale NOWOŚCI.

Back to Top